طراح سایت

قالب وبلاگ

به وبلاگ Milad utility خوش آمدید.

طراح سایت


به وبلاگ Milad utility خوش آمدید.
 
مطالب این وبلاگ جنبه تحقیقاتی دارد و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
نوشته شده در تاريخ دوشنبه هجدهم مرداد ۱۳۸۹ توسط MilaD
 استفاده از حروف گ چ پ ژ در گوشیهای نوکیا بدون برنامه

لازم به ذکر است این ترفند بر روی گوشیهایی که زبان عربی رو ساپورت می کنن , سازگار می باشد.اولین کار مهمی که باید انجام داد اینه که چهار کلمه که با حروف گ چ پ ژ ، شروع می شوند را به طریقی وارد گوشی کرد
( اگه این کار رو با یک گوشی دیگه که این حروف رو ساپورت می کنه انجام بدید خیلی کار شما رو راحت تر می کنه . مثل نوشتن این کلمه در گوشی دیگر و ارسال آنها به گوشی شما بوسیله پیامک)          بعد از اینکه این کلمه ها رو مثل :پا ، ژاله ، چین ، گل - به گوشی خودتون انتقال دادید آن ها را با کلید مداد ، copy کرده و در notepad ، paste کنید .
در مرحله بعدی یکی از کلمه ها مثل گل ، رو از notepad کپی کرده و به قسمت پیامک می رویم .
در قسمت نوشتاری پیامک ، زبان عربی را انتخاب کرده . و سپس از آن قسمت دیکشنری رو فعال می کنیم ( Predictive text on )رو On می کنیم ( این کار را می شود با کلید مداد نیز انجام داد ) سپس کلید مداد رو یک بار دیگه می زنیم و اولین گزینه یعنی Predictive text رو که انتخاب کنیم سمت راست آن یک منوی ظاهر می شود که insert word رو انتخاب می کنیم . در این مرحله کلمه گل را که از notepad کپی کرده ایم در این قسمت paste می کنیم و ok را میزنیم ( برای paste کردن از گرفتن چند ثانیه کلید مداد و بعد از آن ظاهر شدن کلمه paste و زدن کلید مربوط به paste استفاده می کنیم .
در بیشتر گوشیهای جدید می توان به جای مداد از کلید # استفاده کرد.

خوب ، سه کلمه دیگر را به همین طریق وارد دیکشنری می کنیم ( ساده است ) خوبی این روش این مورد می باشد که که از این مرحله به قبل فقط یک بار برای همیشه انجام می شود و در مواقع دیگر لازم نیست .
( حتی بعد از خاموش و روشن کردن گوشی هم لازم نیست یک بار دیگر این مراحل را تکرار کرد)
مراحل بعد : وقتی چهار کلمه را به همان روش ذکر شده وارد کردید ، می رسیم به نوشتن پیامکهای شامل حروف فارسی .
هنگام وارد شدن به محیط نوشتاری پیامک ، اگر بخواهیم که مثلا از حرف گ در نوشته خود استفاده کنیم . برای این کار اول دیکشنری را فعال می کنیم که برای بیشتر گوشی ها برای فعال کردن سریع این گزینه از کلید # استفاده می کنیم (
وقتی که دیکشنری رو فعال کردیم ، برای استفاده از حرف گ یک بار عدد شماره 8 را می زنیم و بلافاصله چند بار پشت سر هم کلید * را فشار می دهیم . سپس به حرف گ می رسیم .
هنگامی که حرف گ نوشته شد ، دیگر به کلید * دست نمی زنیم . خوب این از حرف گ .
برای ادامه نوشتن دیکشنری را غیر فعال می کنیم و به نوشتن خود ادامه می دهیم . همین طور برای نوشتن حروف دیگر :

برای نوشتن حرف گ : زدن عدد 8 و بلافاصله بعد از آن پنج بار زدن کلید *
برای نوشتن حرف چ : زدن عدد6 و بلافاصله بعد از آن چهار بار زدن کلید *
برای نوشتن حرف پ : زدن عدد 2 و بلافاصله بعد از آن پنج بار زدن کلید *
برای نوشتن حرف ژ : زدن عدد 5 و بلافاصله بعد از آن پنج بار زدن کلید *

نحوه شکستن PIN2 Code - باز کردن پین کد

معمولا وقتی اگر شما 3 بار pin code گوشی رو اشتباه بزنید گوشی به روی قفل PUK code میره .البته این کد به صورت پیش فرض در اکثر گوشی ها 12345 می باشد.
 برای خواندن ترفند روی ادامه مطلب کلیک کنید

برای شکستن PIN code کد زیر را وارد کرده سپس شماره تماس (معمولا کلید سبز رنگ) رو بزنید:


**05*PUK*new PIN*new PIN again

در اینجا منظور از PUK همان کد امنیتی است که روی سند سیم کارت نوشته شده است.
و به جای عبارت های new PIN و new PIN again کدی رو که خودتون دوست دارید PIN به آن تغییر پیدا کند وارد کنید. به همین راحتی.


نحوه شکستن PIN2 Code

معمولا این کد برای اعمال محدودیت هایی در مورد شبکه و تماس های می باشد.و این کد به صورت پیش فرض در ایران 5678 است.اگر شما این کد رو 3 بار اشتباه وارد کنید گوشی روی این کد قفل شده و باید از PUK2 code استفاده کنید.
برای شکستن این قفل نیز همانند قبل کد زیر رو وارد کرده و سپس دکمه تماس رو بزنید.


**052*PUK2*new PIN2*new PIN2 again

در این عبارت منظور از PUK2 کدی است که معمولا روی سند سیم کارت ثبت شده است.یا می توانید آن را از دفتر امور مشترکین تلفن همراه درخواست کنید.

و به جای عبارت های new PIN2 و new PIN2 again کد جدید رو که خودتون دوست دارید وارد کنید.

لازم به ذکر است که کدهای PIN وPIN2 می توانند حداقل 4 رقم و حداکثر 8 رقم باشند

RE: ترفندهای ایرانسل ۱

همونطور که میدونید اوپراتور دوم تلفن همراه با اومدنش سرویس های نسبتا خوبی را برای کاربرای خودش فعال کرده ، که با وارد کردن کدهایی میشه آنها را فعال نمود . کدها سیم کارت های اعتباری و دائمی متفاوت هستند ، که در زیر همشونو نوشتم ... توجه کنید این کدها همه از راست به چپ می باشند.
سیم کارت های دائمی : *130*1#
برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی) *130*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر *130*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره *130*3*4#
فعال کردن لیست شماره ی طلایی و وارد کردن شماره ها *130*3*1*4#
حذف همه سرویس ها *130*3*5#
دریافت تنظیمات MMS *130*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS سیم کارت های اعتباری : *140*1#
برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی) *140*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر *140*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره *140*3*1*4#
حذف همه سرویس ها *140*3*5#
دریافت تنظیمات MMS *140*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS اینم یه سری کد برای حل بعضی از مشکلات : #0000*330# وقتی که ارتباط با آنتن ندارید (آنتن شما عوض میشه!) #21##
زمانی که آنتن هست ولی به شما خط داده نمی شود. #16*0000*35#
زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید! اگه یه موقع یه جایی بودید که نمیتونستید تماس بگیرید یا مثلا اعتبارتون تموم شده بود اصلا تو فکر نباشید ! شما میتونید با زدن کد زیر (فرقی نداره اعتباری یا دائمی باشه) یه SMS به فرد مورد نظر ارسال کنید . با زدن این کد یه اس ام اس حاوی اینکه "لطفا با من تماس بگیرید" به شخص مورد نظر فرستاده میشه که هیچ هزینه ای هم برای شما نداره .... توی پیامی هم که برای شخص میره به 2 زبون یعنی فینگیلیش و انگلیسی نوشته شده . کد : *150*0935 ^^^ ^^^^# به جای (^) ، شماره ی مورد نظر خود رو وارد کنید ... چه 0935 چه 0935 ، فرقی نداره . به دلیل اینکه تنها ایرانسل این سرویس رو فعال کرده فقط به تمامی خطوط ایرانسل این کار صورت می گیرد . سرویس ذخیره شماره و سرویس پیام گیر صوتی نمی توانند همزمان فعال باشند. شما تنها می توانید از یكی از دو سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده یا پیام گیر صوتی در یك زمان استفاده نمایید. لازم به ذکر است سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده شما را قادر می سازد تا بدانید در زمانی كه در دسترس نبوده اید، چه كسانی با شما تماس گرفته اند. چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده یا خارج از محدوده پوشش شبكه باشد، كسی كه با شما تماس می گیرد، به یك سرویس پیام گیر هدایت می شود (ترفندستان) كه در آنجا شماره این شخص ذخیره می شود. هنگامی كه تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گیرد، لیستی از تمام شماره هایی كه با شما تماس گرفته اند به همراه زمان این تماسها از طریق SMS برای شما ارسال می گردد.این سرویس و سرویس پیام گیر صوتی نمی توانند همزمان فعال باشند. شما تنها می توانید از یكی از دو سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده یا پیام گیر صوتی در یك زمان استفاده نمایید .

RE: ترفندهای ایرانسل ۲

با توجه به طرحهای مختلف و مخفی ایرانسل و کدهای متنوع آن، حتماً تا به حال به این موضوع فکر می کردید که آیا راهی برای انتقال اعتبار از یک سیم کارت ایرانسل به سیم کارت دیگر ایرانسل وجود دارد ؟با ترفندی که امروز قصد معرفی آن را داریم قادرید تا تنها با ارسال یک پیام کوتاه ، مقدار اعتبار دلخواه خود را به سیم کارت ایرانسل دیگری انتقال دهید !

تصور کنید اعتبار سیم کارت اعتباریتان رو به پایان است و نیاز به شارژ سیم کارت دارید ، در حالی که دسترسی به کارت شارژ نیز ندارید .

در چنین مواقعی بهترین گزینه انتقال اعتبار دلخواه از سیم کارت دوستتان به سیم کارت شما است . کافی است با وی تماس بگیرید تا اعتبار دلخواه خود را برایتان ارسال کند …

برای این مظور کافی است ابتدا با سیم کارتی که قصد دارید تا از آن اعتبار بگیرید یک پیام کوتاه به صورت زیر و به شماره 1112 ارسال کنید

مبلغ مورد نظر به ریال: شماره سیم کارت مقصد

» به طور مثال فرض کنید قصد داریم تا از سیم کارتی به شماره فرضی 09351111111 به شماره 09352222222 ، مبلغ 1000 تومان اعتبار انتقال دهیم .

بدین منظور کافی است از سیم کارت اول یک پیام کوتاه به شماره 1112 ارسال کنید که در متن آن ابتدا شماره سیم کارت مقصد را نوشته و سپس علامت دو نقظه گذاشته و سپس مبلغ مورد نظر را به ریال وارد کنید .

پس از انجام عمل فوق و ارسال متن پیام به شماره 1112 ، به صورت اتوماتیک برای هر دو سیم کارت یک پیام کوتاه با مضمون انتقال موفقیت آمیز اعتبار ارسال خواهد شد .

لازم به ذکر است حداقل مبلغ برای انتقال اعتبار 100 تومان می باشد و بابت انتقال مبلغ 50 تومان کارمزد از سیم کارت مبداء کسر خواهد شد .

»» با توجه به ترفند فوق زین پس بیشتر مراقبت سیم کارت های اعتباری ایرانسل خود باشید و از در اختیار گذاشتن تلفن همراه خود به افراد ناشناس خودداری کنید چرا که تنها چند ثانیه کافی است تا وی اعتبار سیم کارت شما را به سیم کارت خود منتقل نماید .

 

» رایگان وارد اینترنت شوید اینتر نت رایگان برای ایرانسل

دقیقن یک سال از روزی که به جمع دوستان پرسرعت پیوستم گذشت. البته پر سرعت که چه عرض کنم. یه اینترنت 64 به ما دادن که سرعت دانلودش اگه خیلی خیلی خوب میشد، شاید به 10 میرسید. تازه بماند که همین سرعت 10 رو هم همون 2 ماه اول داشتم و بعد از اون اینترنتم به کل مشکل پیدا کرد و هر 5 دقیقه قطع و وصل میشد. ظاهرن هم، فقط من چنین مشکلی داشتم و تلاش های 10 ماهه برای حل مساله به جایی نرسید تا اینکه چند روز پیش عطای نت پر سرعت رو به لقاش بخشیدم و به کل بیخیالش شدم! این بود که به دنبال راه حلی برای جایگزینی اینترنت گشتم تا بالاخره پیدا کردم.

همان طور که ممکن بعضی از دوستان بدونن، تعدادی از سیم کارت های ایرانسل در هنگام گشت و گذار در نت پولی را از حساب شما کسر نمی کنند. اگر از نرم افزار اپرا استفاده کنید که می توانید مطمئن باشید پولی از حساب شما کم نمی شود. نمی دانم این یک مشکل در سیم کارت های ایرانسل است یا اینکه یک قابلیت و شاید یک هدیه! البته در هنگام دانلود کردن در هر صورت برای شما پول خواهد افتاد.

سیم کارت منم از آن دسته سیم کارت هاییست که هنگام کار پولی را کسر نمی کند. چند روز پیش تصمیم گرفتم موبایل رو به کامپیوتر وصل کنم تا شاید بشود از اینترنت ایرانسل رایگان استفاده کرد. طریقه ی اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق موبایل، در K850 که به هیچ عنوان سخت نبود. کافیست برنامه ی PC Suite را اجرا کنید و سپس موبایل را به کامپیوتر وصل کنید. سپس از سمت چپ منوی Internet Connection را انتخاب کنید و سپس Connect . به همین راحتی می توانید به اینرتنت وصل شوید. اگر در گوشی شما به این صورت نتوانستید به نت متصل شوید، می توانید از این راهنمااستفاده کنید

ترفندی برای هنگامی که گوشی خیس میشود                                                            Ernesto Londoño ، خبرنگار واشنگتن پست ، پس از یک دوچرخه سواری طولانی به خانه برمیگردد و شروع میکند به شستن دست و رویش ، اما از آنجایی که کیف وسایل همراهش را بدجایی قرار بود ، ناگهان در چند لحظه کیف میگردد و گوشی BlachBerry نازنین 450 دلاریش در درون توالت می افتد! پس از اینکه از شوک حادثه خارج میشود ، سریع گوشی را از آب خارج میکند ، باتری گوشی را در می آورد و شروع به خشک کردن گوشی با سشوار میکند! اما پس از اندکی هنگامی که میبینید این روش موثر نیست و گوشی نیز وارد حالت کما شده است ، به یکی از دوستانش که در این زمینه تخصص داشته تماس میگیرد و از او کمک میخواهد. دوست عزیز هم در پاسخ او میگوید که گوشی را در یک ظرف پر از برنج نپخته بگذارد! بله! برنج نپخته! همگی ما دیده ایم که برنج خاصیت جذب رطوبت دارد و با اصول خیس کردن برنج هم آشنا هستیم ولی این نکته دیگر واقعأ ظریف است! سر انجام پس از اینکه گوشی یک روز در داخل ظرف برنج می ماند ، کاملأ سالم و مانند روز اولش میشود و بدون هیچ مشکلی قابل استفاده میگردد.
این جناب خبرنگار هم تجربه گرانقیمتش را در واشنگتن پست برای عموم نوشته است ، البته آن دوستی که این روش را برای او توضیح داده است نامش فاش نشده چرا که ظاهرأ وی برای یکی از شرکتهای گارانتی یا مشابه آن کار میکند و فاش شدن نامش برای او دردسر ساز خواهد بود.

اما در این زمینه میتوان عمل دیگری را نیز صورت داد:
گوشی که یک حمام اجباری کرده است را بهتر است اول خاموش کرده سپس باطری آن را خارج نموده تا جایی که امکانش هست گوشی را با کاغذها و دستمالهایی که آب جمع می کنند خشک کرده و بعد در الکل برای مدت کوتاهی بخیسانیدش و بعد هم بگذارید خشک شود. الکل برای خشک کردن قطعات داخلی گوشی بسیار موثر خواهد بود.

این روش شاید بیشتر قابل ادراک تر باشد! اما کارایی روش اول بیشتر است

دريافت قبض تلفن همراه دولتی از طريق sms

مشتركان تلفن همراه شركت ارتباطات سيار مي‌توانند با ارسال يك پيامك (sms) به شماره 30009، از قبض دوره و كاركرد ميان دوره تلفن همراه خود به تفكيك موارد كاركرد تلفن شهري، بين شهري، پيام كوتاه و ساير هزينه‌ها مطلع شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مشتركان تلفن همراه شركت ارتباطات سيار مي‌توانند درخواست خود را طبق فرمت‌هاي زير به سيستم sms billing ارسال كرده و چند لحظه بعد، خدمات مورد نظر را دريافت كنند.
براي دريافت قبض پايان دوره يك رقم شماره دوره صورتحسابگيري را وارد و سپس ستاره را درج كنيد. دو رقم شماره سال (1*86)
براي دريافت مبلغ كاركرد ميان دوره نيز بايد تاريخ پايان (6 رقمي) *تاريخ شروع (6 رقمي) مانند (851210*851213) را به شماره 30009 ارسال كرد.
براي دريافت راهنماي سيستم بايد H يا h يا help را به شماره 30009 ارسال كنيد.دريافت ليست دوره‌هاي صورتحسابگيري و دريافت خلاصه قبض آخرين دوره نيز به ترتيب با وارد كردن s يا d امكان پذير است.
اين گزارش حاكي است: اطلاعات قبض ميان دوره به كاركرد يك بازه زماني بين دو دوره صورتحسابگيري گفته مي‌شود. به جاي كاراكتر مي‌توان از يا/ يا _ يا/ و يا space استفاده كرد

تشخیص اصل بودن گوشی از طریق اینترنت

امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود دربازار ریجستر نشدهو قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوعباعث نوسانات قیمت یک مدل گوشی شده کهعلت آن چیزی به جز غیر اصل بودنآن و به اصطلاح چنج بودن آن است که متاسفانهفروشندگان گوشی های تقلبیو یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی میکنند. برایشناسایی گوشی های اصلی و چنج راه های متفاوتی است که از جمله ان هادادن کد #06#* است که سریال گوشی شما (IMEI) رامشخص نموده و شما می توانید آن رابا سریال روی کارتن و باطریهمخوانی داشته باشد و در غیر این صورت گوشی شما قاچاقبوده و چنج شدهاست. اما در اين ترفند قصد داريم روشي را به شمامعرفی کنیم كه براياولين بار از طريق سايت ترفندستان بر روي اينترنت قرار ميگيرد. شما ميتوانيد بهسادگی و از طريق اينترنت به اصل يا غير اصل بودن گوشي خود پي ببريد ، بدون نیاز بهیافتن کد فوق بر روی کارتن یا باطری گوشی یا سایر راهها !

بدینمنظور:

ابتدا بر روی گوشی خود (با هر مدلی) کافی است کد #06#* را وارد نمایید. کد IMEI گوشی خود را مشاهده خواهید کرد.
حال به سایت اینترنتی[URL="https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr"]https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr[/URL] بروید.
سپس کد IMEI خود را که یک کد 15 رقمی است را در صفحهمربوط به طور دقیق و بدون خطا وارد نمایید و روی دکمه analyse کلیک کنید.
اکنونسایت مشخصاتی به شما میدهد که باید به طور کامل به مشخصات گوشی شما صدق کند. از نظرمدل ، کارخانه ، کشور سازنده و...
به عنوان مثال اگر گوشی شما مدلنوکیا 3230باشد ،میابیست بعد از وارد نمودنسریال (IMEI) گوشی ، مشخصات همان گوشینوکیا 3230خود رادریافت کنید ، این موضوع بدین معنی است که گوشی شما اصل بوده و هیچ گونهمشکلیندارد. اما اگر مشخصات داده شده مربوط بهگوشی شما نباشد گوشی شماقاچاق یا چنج یا... می باشد .
به عنوان مثال اگر کديك گوشي K750i را چك كنید واين سايت مشخصات يكگوشي W750 را به شما نشان دهد ، گوشی شما غیراصل یا چنجاست!
سایت فوقبه غير از چك كردن IMEI موارد ديگریرا نیز آنالیز میکند:
» Phone number analysis
» IMSI number analysis
» IMEI number analysis
» SIM number analysis
» ISPC number analysis

دریافت خلافی اتوموبیل از طریق اس ام اس

حتما شما نیز تا به حال برای دریافت خلافی اتومبیلتان اقدام کرده اید و می دونید که این کار چقدر دردسر داره . اما این بار قصد داریم روشی را معرفی کنیم که از طریق آن قادرید تا خلافی ماشین خودتون رو از طریق سرویس پیام کوتاه ، بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید. اين ترفند جالب موبايل رو حتما بخونيد

 بدین منظور:
 ابتدا پشت کارت ماشین خود را ملاحظه کنید. در پشت این کارت ، یک کد ۱۷ رقمی به شکل عمودی حک شده است. این کد با IR شروع میشود.
 اکنون شما میبایست این کد را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ از طریق SMS ارسال کنید.
 پس از چند لحظه مقدار جریمه ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال میشود.

 امكان دريافت قبض تلفن همراه از طريق پيام و تلفن ثابت

به نقل از ایستنا، مشتركان تلفن همراه شركت ارتباطات سيار مي‌توانند باارسال يك پيامك (sms) به شماره 30009، از قبض دوره و كاركرد ميان دوره تلفن همراهخود به تفكيك موارد كاركرد تلفن شهري، بين شهري، پيام كوتاه و ساير هزينه‌ها مطلعشوند.مشتركان تلفن همراه شركت ارتباطاتسيار مي‌توانند درخواست خود را طبق فرمت‌هاي زير به سيستم sms billing ارسال كرده وچند لحظه بعد، خدمات مورد نظر را دريافت كنند.
براي دريافت قبض پايان دوره يكرقم شماره دوره صورتحسابگيري را وارد و سپس ستاره را درج كنيد. دو رقم شماره سال (1*86) براي دريافت مبلغ كاركرد ميان دوره نيز بايد تاريخ پايان (6 رقمي) *تاريخشروع (6 رقمي) مانند (851210*851213) را به شماره 30009 ارسال كرد.
براي دريافتراهنماي سيستم بايد H يا h يا help را به شماره 30009 ارسال كنيد.دريافت ليستدوره‌هاي صورتحسابگيري و دريافت خلاصه قبض آخرين دوره نيز به ترتيب با وارد كردن s يا d امكان پذير است.
اين گزارش حاكي است: اطلاعات قبض ميان دوره به كاركرد يكبازه زماني بين دو دوره صورتحسابگيري گفته مي‌شود. به جاي كاراكتر مي‌توان از يا/ يا _ يا/ و يا space استفاده كرد.

 

برای کسی sms بزنید اما شماره تون نیوفته یا شماره یکی دیگه بیفته

البته این ترفند همون قبلیه با این تفاوت که:

فرض کنید بخواهید برای کسی sms بزنید اما شماره تون نیوفته یا شماره یکی دیگه بیفته برای این کار خیلی ساده اینطوری عمل می کنیم:
برای نیوفتادن شماره:
بجای اون ادرس ایمیل 2@1 اینو می نویسیم no number@1
این بجای شماره شما می افته و طرف دیگه به @1 زیاد شک نمی کنه تا بخواد reply بزنه اینم واسه یکی امتحان کردم و جواب داد!

برای اینکه شماره یکی دیگه بیافته می تونید شماره همون رو بنویسید مثلاً1@ 09133636589
نمی دونم چرا ولی من واسه یکی این روش رو پیاده کردم واسه اون شماره sms زد! و روش جواب داد!

ولی بهترین روش ، شما همون 1@30000 رو بنویسید ولی بعد از اینکه مطلبتون رو نوشتید شماره اون شخص مورد نظر(x) رو بنویسید اینجوری طرف فکر میکنه که x از طریق سایت های اس ام اس رایگان براش sms زده و نمی دونسته که شماره اش اون زیر می افته
واسه محکم کار می تونید آدرس یه سایت اس ام اس رایگان رو هم اون آخرش بنویسید تا دیگه مو لا درزش نره!

 

چند ترفند اس ام اسی!!!

ترفند اول برای کاربران سیم کارتهای دائمی همراه اول
با سلام
چند تا ترفند به ذهننم رسیده که گفتم به شما هم بگم شاید بکارتون اومد
مقدمه 1:
نیافتادن شماره شما در پیام کوتاه توی گوشی های نوکیا

برای نیافتادن شماره این کار ها رو بکنید:
1)
messaging>>option>>setting>>text message>>message sent as>>e-mail>>ok>>

2)
وارد new messageشوید و شماره طرف را وارد کنید
در سطر اول مسیج یه ایمیل ساده رو وارد کنید
من2@1 رو وارد کردم

یه فاصله خالی بزارید و بعد شروع کنید پیام خود رو بنویسید

و بفرستید

برای تست می توانید اولین پیام را به شماره خودتان سند کنید

توجه : باید گوشی مقابل هم خاصیت ایمیل رو داشته باشه مثل اکثر نوکیا ها و سونی اریکسون
حالا نرید تا تونستید فحش بار طرف کنید چون اگر reply رو بزنه شماره شما میافته

اینو که دیگه همه می دونستند!

مقدمه 2:
شما با ارسال یه پیامک به شماره 30009 می تونید صورتحساب یه دوره خاص رو بگیرید مثلاً می خواهید از 87/5/1 تا 87/7/1 رو بگیرید اینجوری می نویسید:
87/05/01,87/07/01
و به اون شماره ارسال می کنید
اینم احتمالا میدونستید!
اما ترفند همونطور که میدونید چند دوره است که همراه اول صورتحساب دوره حاضر رو قبل از رسیدن قبض براتون اس ام اس می کنه خب شما چرا برای دوستانتون زودتر صورتحسابشون رو نمی فرستید!
یعنی اینکه اول از مقدمه 2 استفاده کنید و صبر کنید تا صورتحسابتون بیاد بعد Forward ش کنید و یه کم با اعداد بازی کنید و حدوداً ده روز دیگه اون رو برای دوستاتون با شیوه مقدمه 1 بفرستید و البته با این ایمیل 9@300 فقط زیاده روی نکنید تا طرف سکته کنه یا باور نکنه!

 


.: Copyright © 2008-2011 for blogfa utility :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میلاد قنبرعلی